Kategorie
Home Nábytek, bydlení Zahradní nábytek Zahradní židle a křesla Venkovní / zahradní křeslo SKARPÖ Ikea,výběr ze čtyř barev!
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Venkovní / zahradní křeslo SKARPÖ Ikea,výběr ze čtyř barev!

Karviná
16. 5. 2021 - 14:37
1 250 Kč
Prodávající

Popis

Mám na prodej krásné zahradní křesla.Křeslo vypadá déle jako nové a má delší trvanlivost díky plastu, který je odolný vůči blednutí a UV záření – plast tak nebude praskat a vysychat.Stohovatelná; pomáhá šetřit místo.
Odtokový otvor v sedáku umožňuje odtok vody.Snadno se čistí – stačí otřít vlhkým hadříkem.
Polypropylenový plast (min. z 20 % recyklované)
Životnost venkovního nábytku nejlépe prodloužíte pravidelným čištěním a tím, že jej nebudete nechávat nechráněný déle než je nezbytně nutné.Čištění: jemným mýdlovým roztokem. Otřete do sucha čistým hadříkem.Údržba: nevyžaduje údržbu.Skladování: Pokud je to možné, skladujte uvnitř na suchém a studeném místě. Pokud nábytek skladujete venku, zakryjte ho voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení otřete z rovných ploch vlhkost. Vzduch musí proudit, aby nedošlo ke kondenzaci.
Křeslo je k dispozici ve čtyřech krásných barvách zobrazené výše.Pokud máte zájem, zavolejte mi prosím na telefonní číslo +48 608641142(můžete volat přes whatsapp)Odber możny v polském Těšíně:)

Venkovní / zahradní křeslo SKARPÖ Ikea,výběr ze čtyř barev!

Zavřít Zavřít
Prodávající
Mariusz Trela
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!