Home Nábytek, bydlení Zahradní nábytek Zahradní sestavy Víceúčelový rustikální dubový stůl a 2 židle z masivu

Víceúčelový rustikální dubový stůl a 2 židle z masivu

Ostrava-jih
14. 7. 2022 - 19:17
19 900 Kč
Prodávající

Popis

Nabízíme k prodeji stůl a 2 židle z kvalitního dubového masivu, který jsme si nechali vyrobit na zakázku podle vlastního návrhu. Náš návrh byl inspirován rustikálním bavorským nábytkem, který jsme s manželkou obdivovali v jednom německém televizním seriálu. Máme rádi dřevo a ten nábytek nás natolik zaujal, že jsme se rozhodli nechat si vyrobit na zakázku podobný stůl se 2 židlemi.
Velkou výhodou tohoto stolu, je víceúčelovost (univerzálnost) jeho využití. Právě proto jsme si jej nechali vyrobit na zakázku, aby splnil tyto naše představy. Vzhledem k malé velikosti našeho bytu (1+1), jsme chtěli mít jeden luxusní stůl a židle na několik použití: příprava jídla, jedení, stolní hry (šachy, karty),atd., než cenově vcelku stejné 2, 3 stoly z levného materiálu, které by navíc zabraly více místa, nehledě na to, že kvalitní dřevo přímo milujeme! (Tou přípravou jídla myslíme možnou přípravu grilování na zahradě, tedy využití stolu a židlí jako zahradního nábytku).
(Blíže o výhodách dřevěného nábytku z masivu viz. níže).*

Parametry:
výška stolu: 98 cm(výjimečná)
celková tlouštka horní desky stolu : 10 cm (výjimečná)
šířka nohy stolu : 7 cm
šířka a délka stolu: 70 cm(tuto malou šířku jsme si zvolili proto, aby se stůl dal přenášet mezi místnostmi, tedy aby prošel veřejemi dveří), přesto mohou na něm jíst i 4 lidé (viz. obr.6). Možnosti užití tohoto stolu vidíme na obrázcích.

Proč stůl prodáváme?
Život je už takový, dává i bere. Rozvádíme se a při vyrovnání majetku se nikdo z nás stolu nechtěl vzdát, tak jej musíme prodat.
* Lidé, kteří si pořizují nábytek z masivu, mají ke dřevu obvykle silně emotivní vztah. Tento nábytek zaručuje dlouhou životnost a neuvěřitelnou odolnost. Do kvalitního nábytku z masivu se tedy vyplatí investovat.

Základní údaje

Oblast inzerce
Ostrava-jih
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
21474144087963366718
19 900 Kč
Prodávající

Víceúčelový rustikální dubový stůl a 2 židle z masivu

Zavřít Zavřít
Prodávající
Maxmilián Franek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!