16.05.2016 18:47   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Prostředky pro údržbu nábytku
Cena: 327 Kč
Popis:

NanoPěna! Jejda pěna? Co to je? Že by na holení? Nenenene :-) je to něco úplně jiného a fakt to funguje. Zčernalá měď? zašlý lak u auta? Sklokeramické desky? Motorky? Jiní plechoví miláčkové? Něco někde pořádně a bez námahy vyčisit a vyleštit jednoduše rychle a na dlouho? S NANOPĚNOU UŽ ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!

NanoPěna je antibakteriální, zdravotně naprosto nezávadná aktivní pěna, která čistí a impregnuje na principu nanotechnologie. Čistí, leští, impregnuje (vytváří odolnou nanovrstvu) a konzervuje všechny nesavé povrchy a to jediným snadným nanesením a lehkým vyleštěním. NanoPěna chrání ošetřené povrchy dlouhodobě proti vodě, nečistotě, mastnotě, otiskům prstů a odpuzuje prach a nečistoty.

Zrcadla, Autolaky, Lakované povrchy, Glazované dřevo, Lesklá keramika, Sklo, Lesklé plasty, Kovové povrchy, Vše lesklé a nesavé. Takže od kuchyně, chalupy, auta, motorky, lodě, kola, až po vše co je Vám drahé....

Stačí jen nastříkat, nechat pár minut působit, lehce vyleštit a je to hotovo a na dlouho. Pak už jen občas vlhký hadřík ... :-). Sprej 250 ml vystačí až na 25 m2 .

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


nanomedea.cz
Telefon: 602 696 613
Odkaz: http://nanomedea.cz/

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
10839109
Počet zhlédnutí:
12 761x
Zhlédnutí detailu:
1 066x