Sprchový plastový panel - Model 9031 Černý

Cena:

4 790 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Sprchový plastový panel verze PREMIUM

Jedná se o vysoce kvalitní výrobek a to nejen z hlediska materiálů, ale také pokročilé technologie a řešení.

Systém anti-kámen zabraňuje rychlému hromadění a ucpávání nastavitelných masážních trysek a odtoku vodním kamenem a pomáhá udržovat sprchu čistou.

Panel je univerzální, můžete jej umístit na stěnu nebo do rohu. Jeho rozměry navíc umožnují jednoduchým způsobem nahradit stávající baterii - panel zakryje napájecí otvory bez nutnosti přestavby dosavadního vodovodního připojení.

Výška panelu: 140cm

Šířka panelu: 21cm

Počet proudů: 3

Anti-kámen: ANO

Sprchová hlavice: ANO

Materiál: plast

Záruka: 24měs.

KOMPLETNÍ SADA - panel je připraven k montáži ihned po jeho obdržení. Sada obsahuje vše (včetně sprchy, přívodní hadice, hadice připojující panel k vodovodnímu systému, montážní součástky) tak, abyste panel mohli okamžitě používat.

NEJVYŠŠÍ KVALITA - panel byl vyroben z nejkvalitnějšího plastu. U sprchy a hydromasážních trysek byly použity silikonové trysky se systémem anti-kámen.

SYSTÉM ANTI-KÁMEN - zabraňuje usazování vodního kamene a zjednodušuje jeho případné odstraňování (stačí lehce pohnout tryskou a kámen odpadne).

DVĚ BARVY - můžete si tak vybrat nevhodnější panel, který se bude dokonale hodit k vašim obkladům a vytvoří tak fantastický konečný efekt.

HYDROMASÁŽ - skvělá funkce, která Vám pomůže uvolnit se a odpočinout po náročném pracovním dni.

Zaslání(přeprava) a balné je zdarma.

Převzetí možné i osobně okres Frýdek-Místek, okolí Žermanické přehrady nebo v Havířově.

Tel.: 604 397 397

www.kovshop.cz

Tento inzerát byl inzerentem pozastaven, což znamená, že v tuto chvíli ho není možné kontaktovat. Zpravidla to značí, že má vážného zájemce o své zboží nebo je jeho zboží v tuto chvíli nedostupné. Je dost možné, že inzerát ještě obnoví, takže může být rozumné si tuto stránku přidat do oblíbených a čas od času ji zkontrolovat.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13065895

Počet zhlédnutí:

19 087x

Zhlédnutí detailu:

522x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 516 inzerátů