Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Skříně z masivu s posuvnými dveřmi - DUB MASIV 285 cm

Cena:

29 900 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Šatní skříň s posuvnými dveřmi - DIVOKÝ DUB MASIV

Nábytek z masivu je současným trendem ve světě designu nábytku. Jedná se o přírodní materiál, který dýchá, není elektrostaticky nabitý a má antibakteriální účinky. Působí jako regulátor vlhkosti a zajišťuje zdravé vnitřní klima.

Naši současnou nabídku jsme rozšířili o šatní skříně s posuvnými dveřmi. Jedná se o nový výrobní program německého výrobce. Skříně jsou vyrobeny z divokého sukatého dubu (přední části + lišty), korpusy jsou z melaminované dřevotřísky odolné proti oděru věrně imitující dřevo s plastickým efektem ve 3D. Spojovací materiál je od fa. Hettich. Posuvné dveře jsou zavěšené na kvalitních hliníkových lištách, což zaručuje velice tichý provoz a dlouhou životnost. Pro zvýšení komfortu je možné dovybavení bočních dveří skříně komfortním systémem plynulého dovírání - viz. roletka "Zvolte". Velice dobře je řešeno vnitřní uspořádání skříně. V pravé části jsou 2 ks variabilních fochů s tyčí na ramínka. Ve střední části je 1 foch s tyčí na zavěšení ramínek. Levá část je vybavena 4 ks variabilních fochů (viz. foto detailu).

Za příplatek je také možné dovybavit skříň zapuštěným diodovým osvětlením. Jedná se o kompletní sadu 4 ks diodového osvětlení s trafem, rozbočovačem a nášlapným vypínačem. Osvětlení je zapuštěné do horní lišty skříně, je velice příjemné a naprosto energeticky nenáročné.

Tento výrobní program je možné využít v plném rozsahu v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji, u předsíňové stěny nebo v jídelně a skříně je možné kombinovat s každým nábytkem z naší nabídky ve stejném provedení například s programem Oslo. Při vážném zájmu je možná prohlídka této skříně a dalšího nábytku v provedení masiv v naší vzorkové prodejně ve Vysokém Mýtě.

Rozměry - skříň dub masiv: š - 285cm, v - 209cm, h - 70cm

Baleno v zalisovaných plastových baleních v demontu, DOPRAVA ZDARMA.

DOSTUPNOST: cca 14 dní.

OBJEDNÁVKY NAD 20 TIS. KČ - ROZVOZY PO CELÉ ČR ZDARMA !

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY !

Inzerent:NABYTEK - PRODEJ s.r.o. - e-shop
Telefon:465 423 671
Telefon 2:606 125 356
Odkaz:www.nabytek-prodej.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Pardubický kraj

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11958624

Počet zhlédnutí:

90 919x

Zhlédnutí detailu:

1 784x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 874 inzerátů