Home Nábytek, bydlení Ratanový nábytek Ratanové židle Technoratanová židle LUIGI modrá

Technoratanová židle LUIGI modrá

Celá ČR
3. 6. 2024 - 10:15 (upraveno)
1 722 Kč
Prodávající

Popis

Technoratanová židle LUIGI je zakončena výpletem z technoratanu. Tento materiál kombinuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Neabsorbuje vodu, což zajišťuje komfort používání a snadno se udržuje. Toto křeslo je vhodné do vnitřních i venkovních prostor. Vizuálně se technoratanový výplet podobá svému přirozenému protějšku. Židle je stylovým doplňkem každého prostředí, podtrhuje moderní a útulný charakter interiéru.

Naše technorattanové židle jsou ručně vyráběné. Tento proces začíná výběrem nejkvalitnějšího technoratanu - pružného, ale odolného materiálu, který dokonale imituje přírodní ratan, ale je mnohem odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Poté se dají do práce zručné ruce řemeslníků, kteří precizně utkají každý prvek židle.

Výplet sedadla VORTEX je technologie, která zajišťuje, že se sedadlo nebude deformovat. Tato metoda tkaní zajišťuje, že si sedadlo zachovává svůj tvar a pohodlí bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Rámy židlí jsou vyrobeny z lehkého hliníku, díky čemuž se snadno přemisťují a zároveň jsou extrémně odolné. Hliníková konstrukce také znamená, že židle jsou odolné vůči korozi, což je klíčem k udržení krásného vzhledu po mnoho let.

Křeslo z technoratanu je kombinací stylu, pohodlí a odolnosti. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a poskytuje pohodlí a eleganci, kdekoli to jde. Není to jen kus nábytku, ale investice do odolnosti, stylu a pohodlí.

Nejdůležitější vlastnosti technoratanových židlí LUIGI

Dostupné v pěti barvách
Stohovatelné 23 ks
Dodatečně vyztužené pod sedadlem
Snadno se udržuje v čistotě

Uvedená cena je čistá cena

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
85582746461832504672
1 722 Kč
Prodávající

Technoratanová židle LUIGI modrá

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!