Home Nábytek, bydlení Ratanový nábytek Ratanové židle Technoratanová židle MARCELLO antracit

Technoratanová židle MARCELLO antracit

Celá ČR
23. 4. 2024 - 09:29 (upraveno)
1 674 Kč
Prodávající

Popis

Technoratanová židle MARCELLO byla vytvořena s ohledem na gastronomická zařízení. Její moderní design bude dokonale ladit s estetikou restaurací, kaváren a pivních zahrádek a nabídne hostům nejen pohodlí, ale i vizuální příchuť modernosti. Vzhled výpletu z technoratanu připomíná svůj přirozený protějšek. Tento materiál kombinuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Neabsorbuje vodu, což zajišťuje komfort používání a snadno se udržuje.

Naše technorattanové židle jsou ručně vyráběné. Tento proces začíná výběrem nejkvalitnějšího technoratanu - pružného, ale odolného materiálu, který dokonale imituje přírodní ratan, ale je mnohem odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Poté se dají do práce zručné ruce řemeslníků, kteří precizně utkají každý prvek židle.

Výplet sedadla VORTEX je technologie, která zajišťuje, že se sedadlo nebude deformovat. Tato metoda tkaní zajišťuje, že si sedadlo zachovává svůj tvar a pohodlí bez ohledu na povětrnostní podmínky.

Rámy židlí jsou vyrobeny z lehkého hliníku, díky čemuž se snadno přemisťují a zároveň jsou extrémně odolné. Hliníková konstrukce také znamená, že židle jsou odolné vůči korozi, což je klíčem k udržení krásného vzhledu po mnoho let.

Křeslo z technoratanu je kombinací stylu, pohodlí a odolnosti. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a poskytuje pohodlí a eleganci, kdekoli to jde. Není to jen kus nábytku, ale investice do odolnosti, stylu a pohodlí.

Nejdůležitější vlastnosti technoratanových židlí MARCELLO

Dostupné ve dvou barvách
Stohovatelné 20 ks
Dodatečně vyztužené pod sedadlem
Snadno se udržuje v čistotě

Uvedená cena je čistá cena

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
36904306361832504627
1 674 Kč
Prodávající

Technoratanová židle MARCELLO antracit

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!