Home Nábytek, bydlení Ratanový nábytek Ratanové židle

Technoratanová židle LEONARDO ivory

Celá ČR
2. 7. 2024 - 09:20 (upraveno)
1 722 Kč
Prodávající

Popis

Technoratanová židle LEONARDO byla vytvořena s ohledem na potřeby moderních kaváren, restaurací a pivních zahrádek. Je to dokonalá kombinace stylu a funkčnosti. Pevná konstrukce z odolného technoratanu a hliníkové nohy s ochranou zajišťují dlouhodobé používání. Elegantní, klasický design židlí obohatí estetiku každého prostoru a zároveň zajistí hostům maximální pohodlí.
Naše technorattanové židle jsou ručně vyráběné. Tento proces začíná výběrem nejkvalitnějšího technoratanu - pružného, ale odolného materiálu, který dokonale imituje přírodní ratan, ale je mnohem odolnější vůči měnícím se povětrnostním podmínkám. Poté se dají do práce zručné ruce řemeslníků, kteří precizně utkají každý prvek židle.

Technoratanový kříž pod sedadlem poskytuje dodatečnou stabilitu a odolnost. Tato technická vlastnost činí naši židli odolnější vůči intenzivnímu používání.

Rámy židlí jsou vyrobeny z lehkého hliníku, díky čemuž se snadno přemisťují a zároveň jsou extrémně odolné. Hliníková konstrukce také znamená, že židle jsou odolné vůči korozi, což je klíčem k udržení krásného vzhledu po mnoho let.

Křeslo z technoratanu je kombinací stylu, pohodlí a odolnosti. Skvěle se hodí do interiéru i exteriéru a poskytuje pohodlí a eleganci, kdekoli to jde. Není to jen kus nábytku, ale investice do odolnosti, stylu a pohodlí.

Nejdůležitější vlastnosti technoratanových židlí LEONARDO

Dostupné ve čtyřech barvách
Stohovatelné 15 ks
Dodatečně vyztužené pod sedadlem
Snadno se udržuje v čistotě

Uvedená cena je čistá cena

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
15024492161832504609
1 722 Kč
Prodávající

Technoratanová židle LEONARDO ivory

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!