10.07.2020 08:27   |  Nabídka / Prodám   |  Bytový textil   |   Polštáře, peřiny
Cena: 1 270 Kč
Popis:

Ortopedické polštáře jsou výborným prostředkem pro relaxaci krčního svalstva a páteře. Svou konstrukcí napomáhají udržovat optimální polohu páteře při spánku. Tím snižují napětí krčního svalstva, uvolňují ho a umožňují odpočinek páteře v době spánku.
Výsledkem je snížení bolestivosti krční páteře, omezení funkčních poruch a zabránění jejich vzniku. Zlepšuje se krevní oběh a současně se omezují bolesti hlavy, které jsou velmi často důsledkem poruch krční páteře. Významný je také velmi příjemný a klidný spánek na komfortním materiálu.
Ortopedické polštáře posunují úroveň spánku a odpočinku za hranice všednosti a prospívají jak zdraví, tak duševní pohodě.

Zaručuje vynikající pohodlí. Je vyroben z inovativní viskoelastické pěny Mindfoam, tzv.líné pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy a krku a pomalu ustupuje, aniž by vyvíjela odpor. Podpírá krční páteř optimálním způsobem, zamezuje kontrakcím a zlepšuje krevní oběh a relaxaci krčních svalů. Je antialergický a působí proti roztočům.
.
Potahová látka z 70% polyesteru a z 30% viskózy příjemná na dotyk se zipem na jedné straně. Snímatelný potah pratelný na 40°C

Rozměr polštáře: 72 x 42 cm.

Záruka: 2 roky

Poštovné a balné hradí kupující.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


EKOMARKET
Telefon: 722 959 021
Odkaz: http://ekomarket.cz/ortopedicke…

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
4483787
Počet zhlédnutí:
216 180x
Zhlédnutí detailu:
7 725x