PerDormire Ortopedický polštář GAIA

Cena:

1 270 Kč

Levné..

Nákup na splátky:

Popis:

Ortopedické polštáře jsou výborným prostředkem pro relaxaci krčního svalstva a páteře. Svou konstrukcí napomáhají udržovat optimální polohu páteře při spánku. Tím snižují napětí krčního svalstva, uvolňují ho a umožňují odpočinek páteře v době spánku.

Výsledkem je snížení bolestivosti krční páteře, omezení funkčních poruch a zabránění jejich vzniku. Zlepšuje se krevní oběh a současně se omezují bolesti hlavy, které jsou velmi často důsledkem poruch krční páteře. Významný je také velmi příjemný a klidný spánek na komfortním materiálu.

Ortopedické polštáře posunují úroveň spánku a odpočinku za hranice všednosti a prospívají jak zdraví, tak duševní pohodě.

Zaručuje vynikající pohodlí. Je vyroben z inovativní viskoelastické pěny Mindfoam, tzv.líné pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy a krku a pomalu ustupuje, aniž by vyvíjela odpor. Podpírá krční páteř optimálním způsobem, zamezuje kontrakcím a zlepšuje krevní oběh a relaxaci krčních svalů. Je antialergický a působí proti roztočům.

.

Potahová látka z 70% polyesteru a z 30% viskózy příjemná na dotyk se zipem na jedné straně. Snímatelný potah pratelný na 40°C

Rozměr polštáře: 72 x 42 cm.

Záruka: 2 roky

Poštovné a balné hradí kupující.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4483787

Počet zhlédnutí:

212 128x

Zhlédnutí detailu:

7 246x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 194 inzerátů