Home Nábytek, bydlení Ložnice Matrace RELAX ACTIVE MATRACE–2x zdravotní matrace- 100x200cm - nové

RELAX ACTIVE MATRACE–2x zdravotní matrace- 100x200cm - nové

Hlavní město Praha
20. 11. 2023 - 18:04
5 000 Kč
Prodávající

Popis

Nabízím ke koupi 2 velmi kvalitní třívrstvé zdravotní/ortopedické matrace. Matrace byly zakoupeny pro investiční byt, téměř nebyly užívány, nájemce preferoval jiný typ matrací, jsou tedy de facto nové, zcela čisté (byly potaženy chráničem), v perfektním stavu! Matrace mají velkorysé rozměry 100 x 200cm/kus, 18cm výšku pro velmi komfortní spaní i vstávání.

Zdravotní matrace má jádro tvořeno kombinací dvou vrstev HR pěny, neboli studené pěny a viskózní paměťové pěny. Paměťová pěna má schopnost přizpůsobovat se anatomii lidského těla na základě tlaku a teploty. Zatížení svalů a nervů je tak nepatrné. Zdravotní matrace poskytuje plnou podporu páteře a komfort při odpočinku.

HR pěna je vysoce pružná. Oproti molitanu, má HR pěna podstatně vyšší elasticitu i při vysoké objemové hustotě. Materiál velice dobře vyrovnává teplotní rozdíly, díky otevřené buněčné struktuře. Navíc je velmi prodyšný. Díky vyšší objemové hustotě má delší životnost. Velice dobře se přizpůsobuje tvaru těla. Nevyvíjí proti tlak a nebrání tak přirozenému uložení páteře. Materiál paměťová pěna tak poskytuje opravdu funkční anatomickou podporu páteře a podporuje krevní oběh. Tato zdravotní matrace má tuto vrstvu speciálně tvarovanou, aby nevznikal nepříjemný tlak na tělo a odpočinek byl co možná nejlepší. Organismus se tak dokonale regeneruje.

Potah zdravotní matrace je opatřen 3D mřížkou a jeho součástí je technologie, zabraňující tvorbě roztočů. 3D mřížka zajišťuje vzdušnost matrace a pomáhá tak snižovat vlhkost, která je živnou půdou roztočů, obsahuje nitě, v nichž je obsaženo stříbro, pro posílení ochrany proti bakteriím a roztočům, snižuje zápach, který provází množení bakterií. Stříbro působí antibakteriálně a desinfekčně a vydrží mnoho vyprání.

Matrace mají snímatelný potah, který lze prát.

Původní cena matrací byla 8.500,- Kč, nově nabízená cena je 5.000,- Kč. Odvoz je ve vlastní režii.

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
80732195187202912372
5 000 Kč
Prodávající

RELAX ACTIVE MATRACE–2x zdravotní matrace- 100x200cm - nové

Zavřít Zavřít
Prodávající
Kateřina
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!