26.10.2017 10:31   |  Nabídka / Prodám   |  Ložnice   |   Matrace
Cena: 2 659 Kč
Popis:

Montana je sendvičová sedmi-zónová matrace vyrobená z certifikované lehčené PUR pěny a RE pěny. Matraci lze používat oboustranně. Obě strany matrace mají sedmi-zónové profilování a rozdílnou tuhost. Každá část Vašeho těla tak má ten nejvhodnější podklad pro dosažení dokonalého spánku. Jedna strana matrace dosahuje tvrdosti, na stupnici 1-5 (nejměkčí - nejtvrdší), hodnoty 5, druhá strana hodnoty 4. Matrace je tedy vhodná pro uživatele, kteří mají raději tvrdší matrace. Jednotlivé vrstvy jsou spojeny zdravotně nezávadným ve vodě rozpustným lepidlem. Výška matrace je 12 cm. I s potahem pak dosahuje výšky 13 cm až 14 cm.

Matraci Vám dodáme včetně potahu se zipem. Zip je po celém obvodu matrace. Potah tak lze rozdělit na dva díly. Tím je velmi usnadněno jeho praní.

Potah Silver Best – Lurex
Elegantní potah na matrace Silver Best je vyroben z kvalitní textilie, která má antibakteriální a protiroztočovou úpravu. Potah je prošit polyesterovým vláknem, je příjemný na dotek a vyniká vysokou prodyšností. Tento potah Vám pomůže matraci ochránit před nechtěným znečištěním a poškozením.

Výška matrace: 12 cm (+ potah 1 cm - 2 cm)
Počet zón: 7
Tuhost (1 nejměkčí – 5 nejtvrdší): 4 a 5
Nosnost (Kg): 95
Objemová hmotnost (kg/m3): 27, 80 a 30
Vhodný podklad: rošt, pevná podložka
Použitý materiál: certifikovaná PUR pěna, RE pěna

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Ondřej Pytlík
Telefon: 773 000 766

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
12919697
Počet zhlédnutí:
16 778x
Zhlédnutí detailu:
344x