11.01.2019 07:45   |  Nabídka / Prodám   |  Kamna, krby, kotle   |   Kotle
Cena: 48 000 Kč
Popis:

Kotel EKO-MAX 6 PLUS s litinovým retortovým hořákem je určen pro spalování černého uhlí, hnědého hlí a dřevěných pelet. Moderní konstrukce kotle a použití vodorovných výměníků tepla umožňují dosažení vysoké účinnosti zařízení a zaručují snadné čištění. Model EKO-MAX 6 PLUS splňuje nejvyšší ekologické normy třídy 5 dle normy EN 303-5: 2012 a ECODESIGN. Díky tomu je kotel součástí skupiny výrobků, které se podílejí na programech místní správy se spolufinancováním na nákup ekologického kotle s nejvyššími standardy.

Úplné naplnění zásobníků umožňuje bezúdržbový provoz kotle na ústřední topení po mnoho dní. Ocelové kotlové vodní těleso je vyrobeno z oceli P265GH o tloušťce 6 mm (uvnitř) a 4 mm (pro vnější prvky).

Kotel je vybaven automatickým podavačem z litého železa (železný šroub + tělo podavače). Hořák pro spalování tvrdého a černé uhlí, hnědé uhlí a dřevěné pelety. Kotel s litinovým podavačem má jedinečná řešení zajišťující nízké emise, účinnost na úrovni ~ 89% a umožňující spalovat jak uhlí tak pelety.

Moderní konstrukce výměníku umožňuje dosáhnout vysoké účinnosti kotle. Kotel má systém vyrovnávání tlaku: slouží také k ochraně proti zpětnému toku plamene, který má také funkci sušení paliva (zabraňuje koroze).

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


jiří jizbice
Telefon: 773 277 681
Odkaz: www.kotlemax.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14714841
Počet zhlédnutí:
5 259x
Zhlédnutí detailu:
83x