Kategorie
Home Nábytek, bydlení Kancelář, pracovna Kancelářské židle Kancelářské křeslo značkové, zn. Dauphin, chrom, černá látka
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Kancelářské křeslo značkové, zn. Dauphin, chrom, černá látka

Celá ČR
27. 10. 2015 - 11:40
4 490 Kč
Prodávající
Petr Petr

Popis

Prodám značkové kvalitní kancelářské křeslo německého výrobce Dauphin, typ křesla ConturLine 2690 SB v provedení chrom + černá kvalitní látka s designovým prošíváním.

Jde o nejvyšší a nejluxusnější typ tohoto výrobce s výbornou a zdravou ergonomií. Použita nejvyšší řada polohovacího mechanismu včetně vychytávky - nastavení přítlačné síly opěrky zad, která pak kopíruje Váš pohyb (viz níže). Konstrukce křesla je robustní a pevná a snese vysokou zátěž a nosnost (až 150 kg) přitom s lehkým nadčasovým designem, což se o většině podobných výrobků říci nedá, zejména ne o těch v letácích (letákové obvykle jen 75 kg). Projeví se samozřejmě v životnosti křesla jako takového, ale hlavně v životnosti pístového a polohovacího mechanismu. Stav křesla: téměř jako nové, používáno málo. Výborná možnost nastavení dle svých potřeb.

Polohovací mechanismus (nejvyšší typ) křesla:

- nastavení výšky sedáku

- nastavení sklonu sedáku

- nastavení úhlu mezi sedákem a opěrnou částí a fixace této polohy (područky se automaticky elasticky ve svém ohybu přizpůsobují zvolenému úhlu)

- možnost výše uvedenou zafixovanou polohu (úhel) sedáku vůči opěrce naklápět a libovolně fixovat dopředu/dozadu při zachování úhlu sedáku vůči opěrce tzn. naklápí se sedák současně s opěrkou (krajní poloha dozadu je vhodná na odpočinek)

- výše uvedené naklápění je možné i v režimu uvolnění fixace opěrky

- odfixování opěrné části - ta se v tomto režimu pohybuje spolu s Vašimi zády pomocí přítlačné síly tj., když se nahnete dopředu, opěrka jde s vámi a stále podpírá záda, když se naopak opřete, opěrka se zakloní dle intezity opření - zdravotní význam pro páteř i odlehčení zádovým svalům

- plynulé nastavení přítlačné síly zádové opěrky (odporu), (těžší člověk potřebuje větší přítlačnou sílu než lehčí)

Cena: 4.490,- Kč (pořizovací cena byla 14.600,- Kč)

Kancelářské křeslo značkové, zn. Dauphin, chrom, černá látka

Zavřít
Prodávající
Petr Petr
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!