09.11.2018 00:37   |  Nabídka / Prodám   |  Kancelář, pracovna   |   Kancelářské židle
Cena: 3 500 Kč

Popis: Stav: Nová

Barva krytu: vícebarevný

Barva karoserie: cerna

Šířka nábytku: 70,5 cm

Hloubka nábytku: 70,5 cm

Šířka sedáku: 43 cm

Hloubka sedáku: 50 cm

Výška nábytku: 131,5 cm

Maximální výška sedáku: 132 cm

Minimální výška sedáku: 122 cm

Rotující hrací židle je nenahraditelnou věcí pro milovníky počítačových her. Ideální pro hráče, stejně jako pro lidi, kteří strávili mnoho hodin u počítače nebo stolu z hobby i z profesionálních důvodů. Přiměřené přizpůsobení židle a správné umístění těla je pro zdravou péči velmi důležité a minimalizuje riziko následných nepohodlí spojených s ní.

Židle má možnost úplného přizpůsobení, což je velkou výhodou. Můžete jej přizpůsobit individuálním potřebám, díky čemuž získáváme bezprecedentní pohodlí při použití. Má nastavitelnou výšku sedadla a loketní opěrky, stejně jako nastavitelný sklon opěradla. Područky lze jemně otočit ze strany na stranu - vlevo a vpravo. Opěradlo s opěrkou hlavy, s malou pákou, může být umístěno zcela ploché nebo také nastavitelné v libovolném úhlu. Vysouvací podestýlka, skládaná pod sedákem, poskytuje pohodlí a zlepšuje krevní oběh nohou. Speciální profil lopaty způsobuje, že židle sedí velmi pohodlně a únava není tak nápadná jako u běžných a nejjednodušších modelů křesel. Další výhodou jsou 2 polštáře - pod hlavou a pod páteří, které účinně ulehčují krční a bederní úseky. Polštáře jsou na pásech "kliknutí", které zaručují stabilitu. Nehýbají se a také vám umožňují nastavit je v pohodlné výšce. Základem hrací židle je 5-ramenní podvozek s protiskluzovými nožičkami a kolečky bez poškrábání.

Židle je vyrobena z odolného, ​​hladkého a snadno čistitelného materiálu. Produkt bude jistě sloužit po dlouhou dobu.

Křeslo se vyznačuje zajímavým a atraktivním vzhledem. Je udržována v sportovním, typicky mužském stylu, v černé barvě. Pečlivé provedení a estetické provedení s důrazem na detail nepochybně dává jeho hodnotu.

Pevná hrací židle je ideální dar pro malé i velké chlapce

GAMING OFFICE CHAIR - ČERNÁ

ÚPLNÉ NASTAVENÍ - sedadlo lze přizpůsobit individuálním potřebám, díky čemuž získáváme bezprecedentní pohodlí při používání; má nastavitelnou výšku sedadla a područky, stejně jako nastavitelný sklon opěradla; područky lze jemně otočit ze strany na stranu - doleva a doprava; může být opěradlo umístěno zcela ploché nebo také nastavitelné v libovolném úhlu.

RETRACTABLE FOOTREST - rozkládací, sklopná opěrka nohou, skrytá pod sedákem, poskytuje pohodlí a zlepšuje krevní oběh nohou.

DOPLŇKOVÉ VENTILÁTORY - vedle speciálního profilu kbelíku má židle navíc 2 polštáře - pod hlavu a pod páteří, které účinně ulehčují krční a bederní segmenty; polštáře jsou na pásech "kliknutí", které zaručují stabilitu; nehýbají se a umožňují, aby byly nastaveny v pohodlné výšce.

ATRAKTIVNÍ VZHLED - křeslo se vyznačuje zajímavým a atraktivním vzhledem; je udržován v sportovním, typicky mužském stylu, v černé barvě; pečlivý výkon a estetický vzhled s důrazem na detail nepochybně dávají jeho hodnotu.

Beroun nebo nekdy Praha 3 podvecer

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Lukas Strahovsky
Telefon: 607 092 152

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14599938
Počet zhlédnutí:
2 453x
Zhlédnutí detailu:
238x