Home Nábytek, bydlení Kuchyně a jídelna Jídelní židle CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE MUSIC SOUL

CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE MUSIC SOUL

Celá ČR
3. 6. 2024 - 10:35 (upraveno)
731 Kč
Prodávající

Popis

Banketová židle SOUL z ekonomické řady je pohodlná židle s ocelovým rámem. Široký profil 25 x 25 mm s dodatečným zapichováním dodává eleganci. Rám je chráněn proti poškození práškovým lakováním ve stříbrné kovové barvě. Čalounění židle SOUL je černé a doplňují ho žluté puntíky, díky čemuž je židle ideální pro rauty a gastro oslavy. SOUL banketové židle zaručují stabilní a silnou konstrukci díky použitým vysoce kvalitním komponentům. Židle SOUL splňují všechny normy kvality MEXTRA GROUP, což se mimo jiné odráží v odolnosti proti zatížení. Síla židle je zátěž až 200 kg.

Rám židle:
- Rám je vyroben z oceli o tloušťce stěny 1,2 mm a širším profilu 25 x 25 mm, který zajišťuje stabilitu a pevnost židle při těžkém používání. Židle je natřena v klasickém práškovém laku.

Sedadlo křesla:
- Sedadlo je vyrobeno z polyuretanového pěnového sedla, které zabraňuje deformitě. Vhodná překližka 9 mm zabraňuje praskání sedadla v případě náhlého tlaku. Další výztužný nosník pod sedadlem - poskytuje stabilitu a bezpečnost při používání

Opěradlo:
- Opěradlo je velmi pohodlné a měkké. Houbové komponenty, které se používají jako výplně, umožňují pohodlné používání po mnoho hodin.

Čalounictví:
- Pro naše židle používáme speciální tkaninu s vysokou odolností proti otěru. Hustá vazba a odpovídající hmotnost udržují židli v dobrém stavu po dlouhou dobu. Čalounění je snadno omyvatelné, ve většině případů je dostatečná vlhkost, aby se odstranila veškerá nečistota, a v případě těžkých skvrn mohou být použity všechny výrobky, které jsou k dispozici na trhu.

Přídavné:
- 2 roky záruka
- Stohovatelná až do 17 ks
- Neustále k dispozici na skladě
- Praktická rukojeť namontovaná na zadní straně usnadňuje držení židle.

Výška 92,5 cm
Šířka 40 cm
Hmotnosť 6,5 kg
Šířka profilu 25 mm
Stohování (max.) 18
Výška se sedadlem 47 cm
Tloušťka profilu 1,2 mm
Záruka 2 roky

Velkoobchod. Cena bez DPH.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
79145070661832504663
731 Kč
Prodávající

CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE MUSIC SOUL

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!