Home Nábytek, bydlení Kuchyně a jídelna Jídelní židle HOKER TEXAS BAR

HOKER TEXAS BAR

Celá ČR
19. 10. 2023 - 10:27 (upraveno)
1 886 Kč
Prodávající

Popis

Hoker TEXAS BAR je vynikající volbou pro zařízení HoReCa, byl vytvořen pro použití v zařízeních, jako jsou bary a restaurace. Ideální pro barové pulty nebo koktejlové stoly. Díky sedadlu z jasanové překližky a ocelovým nohám o tloušťce až 2 mm je barová stolička velmi odolná a pevná. Jasanová překližka je známá svou vynikající odolností proti zatížení a posílenou odolností proti mechanickému poškození, což znamená, že barová stolička si zachová svůj vzhled a funkčnost po mnoho let i přes každodenní používání. Vyztužený ocelový profil zajišťuje stabilitu a bezpečnost použití.
Konstrukce byla pečlivě navržena tak, aby estetika a pohodlí šly ruku v ruce s funkčností. Stolička má moderní vzhled, který se vyznačuje černým povrchem, který jí dává eleganci. Kromě toho se tato barva dokonale mísí s různými styly interiéru. Správně profilovaná překližka s nízkým opěradlem poskytuje pohodlí při sezení.

Nejdůležitější vlastnosti barových stoliček TEXAS BAR:

Rám chráněný proti třískám a poškrábání, prášková černá
Odolné sedadlo z jasanové překližky
Maximální zatížení 160 kg
ocelový profil o tloušťce 2 mm
2letá záruka
Stojí za to vybrat si stoličku TEXAS BAR kvůli její kvalitě, modernímu vzhledu a trvanlivosti. Kombinace těchto funkcí znamená, že obdržíte produkt, který splňuje požadavky pro použití v zařízeních HoReCa. Výběrem barové stoličky TEXAS si vyberete elegantní doplněk k výzdobě vašeho baru nebo restaurace a pohodlné místo pro vaše zákazníky.
Uvedená cena je čistá cena

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
29360549561832504618
1 886 Kč
Prodávající

HOKER TEXAS BAR

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!