Kategorie
Home Nábytek, bydlení Kuchyně a jídelna Jídelní židle CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE ST550
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE ST550

Celá ČR
25. 5. 2022 - 10:17
771 Kč
Prodávající

Popis

Židle ALICANTE ORIGINALS ST 550 řady STANDARD LINE jsou určeny široké veřejnosti v oboru HORECA. Šedé čalounění používané v modelu ST 550 díky své univerzálnosti bude vypadat dobře v každé situaci. Židle jsou vždy k dispozici na skladě, jsou elegantní a pevné. Jejich pevná konstrukce, možnost stohování a pohodlné, odolné sedátko ze speciální polyuretanové pěny jsou indikátory kvality potvrzené společností REMODEX. Židle jsou vyrobeny ze silné ocelové konstrukce o tloušťce 1,2 mm, která zajišťuje dostatečnou stabilitu při relativně nízké hmotnosti. Třívrstvé lakování rámu zabraňuje poškození a speciální vnější antistatický nátěr zajišťuje dlouhodobý správný vzhled židle. Síla židle je zátěž až 200 kg.

Rám židle:
- Rám je vyroben z oceli o tloušťce 1,2 mm a profilu 20 x 20 mm, který zajišťuje stabilitu a pevnost židle při těžkém používání.
- Židle je lakována v klasickém lesklém práškovém povlaku s dodatečnou vrstvou proti poškrábání.

Sedák židle​:
- Sedák je vyroben z polyuretanové pěny, která zabraňuje zdeformování. Vhodná překližka 9 mm zabraňuje praskání sedadla v případě náhlého tlaku.
- Dodatečný výztužný nosník pod sedadlem - zajišťuje stabilitu a bezpečnost použití

Opěradlo:
- Opěradlo je velmi pohodlné a měkké. Houbovité komponenty, které se používají jako výplně, umožňují pohodlné používání po mnoho hodin.

Čalounění:
- Pro naše židle používáme speciální tkaninu s vysokou odolností proti oděru. Hustá vazba a odpovídající hmotnost udržují židli v dobrém stavu po dlouhou dobu. Čalounění je snadno omyvatelné. Ve většině případů stačí použít vlhký hadřík, aby se odstranila nečistota. V případě těžkých skvrn mohou být použity čistící prostředky běžně dostupné na trhu. ​

Další:
- 3 roky záruka
- Stohovatelná až do 18 ks

Výška 92 cm
Šířka 39 cm
Hmotnosť 6,5 kg
Šířka profilu 20 mm
Výška se sedadlem 46 cm
Tloušťka profilu 1,2 mm
šířka sedáku 39 cm
Záruka 3 Jahre

Velkoobchod. Cena bez DPH.

CATERINGOVÉ (BANKETOVÉ) ŽIDLE ST550

Zavřít Zavřít
Prodávající
Alponabytek.cz
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!