Výsledek hledání - strana 246
Nalezeno celkem 57664 inzerátů
- Platí do smazání
- Prodám 4 kvalitní obutá alu kola rozteč 5x112 rozměr 7,5x18 ET51 střed.díra 57,1mm
Jsou to kvalitní kola original SEAT
Roztečí šroubů se dají použít např.na Seat TOLEDO ALTEA LEON ALHAMBRA CUPRA Tarraco Ateca Audi A3 A4 A6 Škoda OCTAVIA 2 3 RS SCOUT SUPERB Kodiaq Karoq Yeti Tdi Volkswagen GOLF GTi JETTA EOS SCIROCCO PASSAT CADDY TOURAN TIGUAN SHARAN T4 MULTIVAN California Transporter Ford GALAXY a jiné (možnost použití zkontrolujte v TP)
Dobrý stav, malé kosmetické vady a místy trochu odřené kraje - zohledněno ceně
Obuté do letních pneu 225/40 R18 92Y XL - 2x FULDA a 2x PIRELLI, vzorek cca: 2kusy 7-7.5mm - 95-99% a 2kusy 5-5.5mm - 75-80% - (DOT2014 a 2009)
4 obutá alu kola jen za 9000kč (2250kč cena uvedena za kus) - na prodej jen jako sada 4 kusů ! !
Původní cena přes 48000kč za 4kola bez pneu.
Preferuji osobní převzetí, možnost zaslání na dobírku +1400kč (poštovné předem na účet)
Pokud máte vážný zájem - volejte 604 304 685
Platí do smazání
- Prodám 4 kvalitní obutá alu kola rozteč 5x112 rozměr 7,5x18 ET51 střed.díra 57,1mm
Jsou to kvalitní kola original SEAT
Roztečí šroubů se dají použít např.na Seat TOLEDO ALTEA LEON ALHAMBRA CUPRA Tarraco Ateca Audi A3 A4 A6 Škoda OCTAVIA 2 3 RS SCOUT SUPERB Kodiaq Karoq Yeti Tdi Volkswagen GOLF GTi JETTA EOS SCIROCCO PASSAT CADDY TOURAN TIGUAN SHARAN T4 MULTIVAN California Transporter Ford GALAXY a jiné (možnost použití zkontrolujte v TP)
Dobrý stav, malé kosmetické vady a místy trochu odřené kraje - zohledněno ceně
Obuté do letních pneu 225/40 R18 92Y XL - 2x FULDA a 2x PIRELLI, vzorek cca: 2kusy 7-7.5mm - 95-99% a 2kusy 5-5.5mm - 75-80% - (DOT2014 a 2009)
4 obutá alu kola jen za 9000kč (2250kč cena uvedena za kus) - na prodej jen jako sada 4 kusů ! !
Původní cena přes 48000kč za 4kola bez pneu.
Preferuji osobní převzetí, možnost zaslání na dobírku +1400kč (poštovné předem na účet)
Pokud máte vážný zájem - volejte 604 304 685
Platí do smazání
Palubní deska Škoda Felicia facelift
4 000 Kč
Nabízím palubní desku Škoda Felicia facelift. Rok výroby 2000. Velmi pěkný stav. Cena 4000,-Kč.
Nabízím kryt víka kufru Škoda Octavia I liftback facelift. Rok výroby 2004. Vhodný na vozidla r. v. 2000 – 2010. Originální číslo dílu: 1U6 867 607 A. Stav viz foto. Cena 950,-Kč.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
širokoúhlý objektiv od značky
Canon EF 20mm f/2.8 USM
*EF - Elektronická Focus: Canon objektivy s plně elektronický přenos signálu a AF motorem,
Tento objektiv může být použit, na rozdíl od EF-S na všech fotoaparáty Canon EOS.
**USM - Ultrasonic Motor Canon. Ultrazvukové motory jsou ve srovnání s Micro motory rychlejší a tišší.
Canon EF 20 mm f/2,8 USM mimořádně širokoúhlý objektiv pro profesionální použití. Snadno se drží i přenáší díky hmotnosti pouze 405 g. Plovoucí zadní zaostřovací systém. Ostré výsledné snímky při všech vzdálenostech od objektu.
*Ohnisková vzdálenost 20 mm
*Světelnost f/2,8
*Ultrazvukový USM motor
*Min. vzdálenost zaostření 25 cm
*Průměr filtrového závitu je 72 mm
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
širokoúhlý objektiv od značky
Canon EF 20mm f/2.8 USM
*EF - Elektronická Focus: Canon objektivy s plně elektronický přenos signálu a AF motorem,
Tento objektiv může být použit, na rozdíl od EF-S na všech fotoaparáty Canon EOS.
**USM - Ultrasonic Motor Canon. Ultrazvukové motory jsou ve srovnání s Micro motory rychlejší a tišší.
Canon EF 20 mm f/2,8 USM mimořádně širokoúhlý objektiv pro profesionální použití. Snadno se drží i přenáší díky hmotnosti pouze 405 g. Plovoucí zadní zaostřovací systém. Ostré výsledné snímky při všech vzdálenostech od objektu.
*Ohnisková vzdálenost 20 mm
*Světelnost f/2,8
*Ultrazvukový USM motor
*Min. vzdálenost zaostření 25 cm
*Průměr filtrového závitu je 72 mm
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory, v lokalitě Brno-venkov, Oslavany, CP 37m2, (5,97m x 6,21m) s příjezdem pro zásobování na Autobusovém nádraží v centru obce, téměř ideální místo pro obchod ( trafika s Tipsportem, nehtové studium, rychlé občerstvení, cukrárnu, prodejnu vína, prodejna krmiv s internet. výdejnou apd. Je kolaudován i pro zeleninu. Objekt je ve velice dobém stavu a je zděný. IS vše, topení plynem vlastní. Výkladce a dveře s izolačními 2-oj skly. Parkování před obchodem.
Cena za m2 a měsíc činí jen 400,- Kč. Měsíčně je to 10.000Kč+ energie dle skutečné spotřeby+ kauce. Dlouhodobý nájem. Prostory jsou volné ihned. Rezervovat si je můžete již dnes.
Cena za m2 a měsíc činí jen 400,- Kč. Měsíčně je to 10.000Kč+ energie dle skutečné spotřeby+ kauce. Dlouhodobý nájem. Prostory jsou volné ihned. Rezervovat si je můžete již dnes.
OSVČ/IČO hledá půjčku 60–80 tis. Kč
60 000 Kč
OSVČ/IČO hledá půjčku 60–80 tis. Kč. Horší bonita, pravidelný příjem doložím. Splátka max. 5–6 tis. Kč měsíčně. Pouze seriózní nabídky, smlouva podmínkou.
Prodám starožitný čajový servis s motivem draka.
Sada obsahuje: 1x konvice, 1x cukřenka, 1x konvička na mléko, 5x šálek, 6x podšálek.
Sada obsahuje: 1x konvice, 1x cukřenka, 1x konvička na mléko, 5x šálek, 6x podšálek.
Jasenná - stavební pozemek 1102 m2
1 999 000 Kč
Nabízíme k prodeji krásný pozemek o rozloze 1 102 m² v obci Jasenná (okr. Náchod), který je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu.
Parcela se nachází v klidné části obce, obklopená zástavbou, a nabízí ideální místo pro pohodlné bydlení.
Inženýrské sítě:
-vodovod v příjezdové cestě,
-elektřina na hranici pozemku (sloup NN),
-kanalizace v dosahu cca 3 m.
Jasenná je vyhledávaná obec s výbornou občanskou vybaveností. Najdete zde mateřskou i základní školu, dva obchody, hospodu, poštu, obecní úřad i knihovnu. Dopravně je skvěle dostupná – leží na trase z Jaroměře směrem na Česká Meziříčí, Opočno a Dobrušku. Nejbližší město Jaroměř je vzdálené pouhých 8 km, do Hradce Králové a Náchoda je to přibližně 20 km. V obci funguje živá komunitní atmosféra díky místním spolkům jako jsou hasiči, zahrádkáři, Sokol či myslivci.
Hledáte místo, kde si postavíte domov podle vlastních představ? Zavolejte a domluvte si prohlídku.
Zak. č. NA22550H
Parcela se nachází v klidné části obce, obklopená zástavbou, a nabízí ideální místo pro pohodlné bydlení.
Inženýrské sítě:
-vodovod v příjezdové cestě,
-elektřina na hranici pozemku (sloup NN),
-kanalizace v dosahu cca 3 m.
Jasenná je vyhledávaná obec s výbornou občanskou vybaveností. Najdete zde mateřskou i základní školu, dva obchody, hospodu, poštu, obecní úřad i knihovnu. Dopravně je skvěle dostupná – leží na trase z Jaroměře směrem na Česká Meziříčí, Opočno a Dobrušku. Nejbližší město Jaroměř je vzdálené pouhých 8 km, do Hradce Králové a Náchoda je to přibližně 20 km. V obci funguje živá komunitní atmosféra díky místním spolkům jako jsou hasiči, zahrádkáři, Sokol či myslivci.
Hledáte místo, kde si postavíte domov podle vlastních představ? Zavolejte a domluvte si prohlídku.
Zak. č. NA22550H
Trampolína 3,6 m
2 200 Kč
Prodám trampolínu Marimex o průměru 3,6 m ve velmi dobrém stavu, 5 let stará, na zimu vždy uklízena do garáže.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Profesionální full-frame bezzrcadlový fotoaparát
Sony Alpha 7R II (ILCE-7R Mark 2)
*Foceno je 69 000 fotek*
Sony Alpha A7R II tělo je vybaven prvním převráceným Full-frame CMOS snímačem s rozlišením 42,4Mpx a bajonetem E. Sony Alpha A7R II má rychlé hybridní automatické ostření a výkonou pětiosou stabilizaci obrazu. Nabízí také kvalitní videozáznam v rozlišení 4K rychlostí 30sn./s.
✨42,4 Mpx R CMOS snímač / Procesor BIONZ X
✨Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
✨Hledáček XGA OLED Tru-Finder se zvětšením 0,78×
✨AF zaostřování s 399 body fázové detekce je o 40 % rychlejší
✨4K video v několika formátech, včetně Super 35mm bez uplatnění tzv. „pixel binningu“
✨Vestavěné Wi-Fi a NFC funkce
Jedná se o používaný stroj
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: kamera, nabíječka, baterie, USB... Vše v originál krabici.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Profesionální full-frame bezzrcadlový fotoaparát
Sony Alpha 7R II (ILCE-7R Mark 2)
*Foceno je 69 000 fotek*
Sony Alpha A7R II tělo je vybaven prvním převráceným Full-frame CMOS snímačem s rozlišením 42,4Mpx a bajonetem E. Sony Alpha A7R II má rychlé hybridní automatické ostření a výkonou pětiosou stabilizaci obrazu. Nabízí také kvalitní videozáznam v rozlišení 4K rychlostí 30sn./s.
✨42,4 Mpx R CMOS snímač / Procesor BIONZ X
✨Pětiosá stabilizace obrazu udrží až 4,5EV
✨Hledáček XGA OLED Tru-Finder se zvětšením 0,78×
✨AF zaostřování s 399 body fázové detekce je o 40 % rychlejší
✨4K video v několika formátech, včetně Super 35mm bez uplatnění tzv. „pixel binningu“
✨Vestavěné Wi-Fi a NFC funkce
Jedná se o používaný stroj
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: kamera, nabíječka, baterie, USB... Vše v originál krabici.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
videokamera s vestavěným projektorem
Sony HDR-PJ 740 VE
Videokamera Sony HDR-PJ740 je Full HD kamera s tvůrčím ovládáním. Má kvalitní snímač CMOS Exmor R, 10x optický zoom s široúhlým objektivem již od 26 mm. Scénu sledujete na přehledném 3,0" displeji a navíc můžete využít i vestavěný hledáček. Záznam uložíte na interní paměť 32 GB, o zaznamenání polohy se postará GPS modul.
Až 11 hodin Full HD do 32GB paměti, 10x optický zoom / 26mm širokoúhlý objektiv, fotografie 24,1 MP, 7,5cm/3" displej LCD, EVF, GPS Velmi kvalitní fotografování za špatných světelných podmínek se snímačem Exmor R™ Promítněte svá videa na jakýkoli vhodný povrch Kompletní funkce a špičkový výkon
✨Rozlučte se s roztřeseným záznamem - Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot je až 13x účinnější než standardní stabilizace obrazu, takže pokaždé dosáhnete hladkých výsledků
✨Promítejte své videozáznamy kdekoli - Vestavěný projektor má jas 20 lumenů a promítá obraz s úhlopříčkou až 250 cm (100 palců)
✨Vestavěná jednotka GPS zanese vaše záznamy na mapu. - Jednotka GPS označí každý videozáznam a fotografii, takže víte, kdy a kde byly pořízeny.
✨Citlivý snímač CMOS Exmor R™ typu typu 1/2,88 (6,3 mm) s technologií „převráceného“ snímače
✨ Obrazový procesor BIONZ - Full HD 25p/50p/50i AVCHD - Prostorový 5.1 zvuk - Slow Motion - iAUTO
✨Záznam do 32GB interní paměti a navíc záznam na volitelnou paměťovou kartu (Memory Stick Pro Duo™ nebo SD/SDHC)
Jedná se o používané zboží v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: Camcorder, baterie, sluneční clona, nabíjecí /USB kabel... Vše v originál krabici.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
videokamera s vestavěným projektorem
Sony HDR-PJ 740 VE
Videokamera Sony HDR-PJ740 je Full HD kamera s tvůrčím ovládáním. Má kvalitní snímač CMOS Exmor R, 10x optický zoom s široúhlým objektivem již od 26 mm. Scénu sledujete na přehledném 3,0" displeji a navíc můžete využít i vestavěný hledáček. Záznam uložíte na interní paměť 32 GB, o zaznamenání polohy se postará GPS modul.
Až 11 hodin Full HD do 32GB paměti, 10x optický zoom / 26mm širokoúhlý objektiv, fotografie 24,1 MP, 7,5cm/3" displej LCD, EVF, GPS Velmi kvalitní fotografování za špatných světelných podmínek se snímačem Exmor R™ Promítněte svá videa na jakýkoli vhodný povrch Kompletní funkce a špičkový výkon
✨Rozlučte se s roztřeseným záznamem - Vyvážený optický stabilizátor obrazu SteadyShot je až 13x účinnější než standardní stabilizace obrazu, takže pokaždé dosáhnete hladkých výsledků
✨Promítejte své videozáznamy kdekoli - Vestavěný projektor má jas 20 lumenů a promítá obraz s úhlopříčkou až 250 cm (100 palců)
✨Vestavěná jednotka GPS zanese vaše záznamy na mapu. - Jednotka GPS označí každý videozáznam a fotografii, takže víte, kdy a kde byly pořízeny.
✨Citlivý snímač CMOS Exmor R™ typu typu 1/2,88 (6,3 mm) s technologií „převráceného“ snímače
✨ Obrazový procesor BIONZ - Full HD 25p/50p/50i AVCHD - Prostorový 5.1 zvuk - Slow Motion - iAUTO
✨Záznam do 32GB interní paměti a navíc záznam na volitelnou paměťovou kartu (Memory Stick Pro Duo™ nebo SD/SDHC)
Jedná se o používané zboží v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: Camcorder, baterie, sluneční clona, nabíjecí /USB kabel... Vše v originál krabici.
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Digitální videokamera s Zoom-objektivem
SONY NEX-VG10E + Sony E 18-55mm 3.5-5.6 OSS
Handycam® NEX-VG10E zaznamenává Full HD video v kvalitě velkých filmových pláten a kombinuje je se stereo zvukem velké hloubky.
Full HD videokamera na paměťové karty, 14,2 Mpx CMOS senzorem ExmorTM APS HD, bajonet pro výměnné objektivy typu E-mount, LCD 3,0 palce.
✨14.2 MPix CMOS senzorem ExmorTM APS HD (asi 19,5 x větším než mají běžné kamery), který se stará o skvělé snímky s možností rozostření pozadí
✨Bajonetem pro výměnné objektivy typu E-mount a A-mount a pro optiku z řady digitálních zrcadlovek Alpha (s použitím adaptéru)
✨Kvalitním zvukem zajištěným čtyřmi stereo mikrofony a technologií Quad Capsule Spatial Array
✨Vstupem na externí mikrofon
✨Elektronickým hledáčkem i Xtra Fine LCD monitorem o úhlopříčce 7.5 cm (3'')
Objektiv SEL1855 nabízí pohodlné vytváření záběru a fotografování krajiny, portrétů i řady dalších objektů. Vestavěná stabilizace obrazu umožňuje snímání z ruky i za zhoršených světelných podmínek.
Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: kamera, objektiv SEL1855, aku, nabíječka, fotobrašna...
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Digitální videokamera s Zoom-objektivem
SONY NEX-VG10E + Sony E 18-55mm 3.5-5.6 OSS
Handycam® NEX-VG10E zaznamenává Full HD video v kvalitě velkých filmových pláten a kombinuje je se stereo zvukem velké hloubky.
Full HD videokamera na paměťové karty, 14,2 Mpx CMOS senzorem ExmorTM APS HD, bajonet pro výměnné objektivy typu E-mount, LCD 3,0 palce.
✨14.2 MPix CMOS senzorem ExmorTM APS HD (asi 19,5 x větším než mají běžné kamery), který se stará o skvělé snímky s možností rozostření pozadí
✨Bajonetem pro výměnné objektivy typu E-mount a A-mount a pro optiku z řady digitálních zrcadlovek Alpha (s použitím adaptéru)
✨Kvalitním zvukem zajištěným čtyřmi stereo mikrofony a technologií Quad Capsule Spatial Array
✨Vstupem na externí mikrofon
✨Elektronickým hledáčkem i Xtra Fine LCD monitorem o úhlopříčce 7.5 cm (3'')
Objektiv SEL1855 nabízí pohodlné vytváření záběru a fotografování krajiny, portrétů i řady dalších objektů. Vestavěná stabilizace obrazu umožňuje snímání z ruky i za zhoršených světelných podmínek.
Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce: kamera, objektiv SEL1855, aku, nabíječka, fotobrašna...
Audi A3 1,6 i ALU KOLA
32 000 Kč
V provozu od:07.1998
Stav tachometru:252 424 km
Palivo:Benzín
Objem motoru:1 595 ccm
STK:05.2028
Barva:modrá
Výkon motoru:74 kW (101 PS)
Karoserie:Hatchback
Dveří / sedadel:3 / 5
VIN:WAUZZZ8LZWA125582
Výbava vozidla:
Alu kola, Centrální zam. dálkově, Imobilizér, Převodovka manuální, Sedadla nastavitelná výškově, Servo, Světla přídavná mlhovky, Volant nastavitelný, Zadní stěrač, Zrcátka elektricky nastavitelná
Stav vozidla:
koupeno v D
Další informace:
Stav dobrý
Stav tachometru:252 424 km
Palivo:Benzín
Objem motoru:1 595 ccm
STK:05.2028
Barva:modrá
Výkon motoru:74 kW (101 PS)
Karoserie:Hatchback
Dveří / sedadel:3 / 5
VIN:WAUZZZ8LZWA125582
Výbava vozidla:
Alu kola, Centrální zam. dálkově, Imobilizér, Převodovka manuální, Sedadla nastavitelná výškově, Servo, Světla přídavná mlhovky, Volant nastavitelný, Zadní stěrač, Zrcátka elektricky nastavitelná
Stav vozidla:
koupeno v D
Další informace:
Stav dobrý
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
video stativ s hlavou
Manfrotto 755B - Foto/Video stativ + Manfrotto 701RC2 - videohlava
Tento vysoce obratný stativ je určen pro profesionální kameramany. Je vyroben výhradně z hliníku a je ideální pro lehké videokamery. Středový sloupek s vestavěnou 50mm vyrovnávací kuličkou a vyrovnávací bublinou lze odejmout.
Stativ Manfrotto 755B Black W/HB 50mm. Počet nohou: 3 nohy. Výška (max.): 163 cm, hmotnost: 2,8 kg. Barva výrobku: černá. maximální zatížení 7 kg
Vyrovnávací středová tyč Manfrotto 556B, opatřená kulovým kloubem představuje inovativní systém, díky němuž je velmi rychlé vyrovnání linek na vašich fotografiích. Zdlouhavé vyrovnávání pomocí úprav délky a úhlu jednotlivých nohou proto odpadá. Pokaždé, když máte problém s focením, můžete se pomocí něj ujistit, že máte silný fotoaparát, i když zrovna nepotřebujete stativ. Aretace polokoule je řešena otočením rukojeti na spodku středového sloupku, kterou lze odstranit montáže sloupce k vašemu stativu. Středová tyč je opatřena 3/8" šroubem na připevnění foto a video hlavy a bublinovou vodováhou.
Kompaktní videohlava je určena především pro natáčení digitálního videa, ale je také vhodná pro statickou fotografii. Díky pevnosti hlavy můžete použít i dlouhá těžká ohniska. Hladké a plynulé pohyby v obou osách jsou zajištěny prostřednictvím pevného systému kapalinových kazet. Je vybavena rychloupínací destičkou 200PL-14.
✨maximální zatížení 4 kg
Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: stativ, středová tyč, 701RC2 hlava a Rychloupínací destička
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
video stativ s hlavou
Manfrotto 755B - Foto/Video stativ + Manfrotto 701RC2 - videohlava
Tento vysoce obratný stativ je určen pro profesionální kameramany. Je vyroben výhradně z hliníku a je ideální pro lehké videokamery. Středový sloupek s vestavěnou 50mm vyrovnávací kuličkou a vyrovnávací bublinou lze odejmout.
Stativ Manfrotto 755B Black W/HB 50mm. Počet nohou: 3 nohy. Výška (max.): 163 cm, hmotnost: 2,8 kg. Barva výrobku: černá. maximální zatížení 7 kg
Vyrovnávací středová tyč Manfrotto 556B, opatřená kulovým kloubem představuje inovativní systém, díky němuž je velmi rychlé vyrovnání linek na vašich fotografiích. Zdlouhavé vyrovnávání pomocí úprav délky a úhlu jednotlivých nohou proto odpadá. Pokaždé, když máte problém s focením, můžete se pomocí něj ujistit, že máte silný fotoaparát, i když zrovna nepotřebujete stativ. Aretace polokoule je řešena otočením rukojeti na spodku středového sloupku, kterou lze odstranit montáže sloupce k vašemu stativu. Středová tyč je opatřena 3/8" šroubem na připevnění foto a video hlavy a bublinovou vodováhou.
Kompaktní videohlava je určena především pro natáčení digitálního videa, ale je také vhodná pro statickou fotografii. Díky pevnosti hlavy můžete použít i dlouhá těžká ohniska. Hladké a plynulé pohyby v obou osách jsou zajištěny prostřednictvím pevného systému kapalinových kazet. Je vybavena rychloupínací destičkou 200PL-14.
✨maximální zatížení 4 kg
Jedná se o používaný stroj v dobrém stavu.
Technicky funguje bez vady.
Součástí aukce je: stativ, středová tyč, 701RC2 hlava a Rychloupínací destička
MINI DUMPER GORILA GA-120D
139 900 Kč
Malé a flexibilní
Mini dumpery jsou kompaktní a vhodné pro práci v úzkých nebo stísněných prostorech. Díky svým malým rozměrům se mini dumpery snadno otáčejí a couvájí, což zvyšuje efektivitu práce. Jsou vhodné nejen pro zemědělství, ale mohou být také široce využívány v mnoha oblastech, jako je stavebnictví, zahradnictví, nebo zemědělství.
Jednoválcový naftový motor - snadná údržba
Nosnost 1200kg
Vyklápěcí otočná korba do boku
Dvourychlostní pohon pásů - přepínání želva / zajíc
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Parametr Hodnota
Hmotnost stroje 850 kg
Maximální nosnost 1200 kg
Motor Coop - naftový jednoválec
Typ motoru Jednoválcový, vzduchem chlazený
Zdvihový objem 420 cc
Jmenovitý výkon 13,5 HP
Typ paliva Nafta
Objem palivové nádrže 6,5 l
Rozměry korby 1400 × 800 × 600 mm
Celkové rozměry (D × Š × V)
2470 × 900 × 1400 mm
Rychlost pojezdu
3km/h - 6km/h - dvě rychlosti
cena uvedena bez DPH
Mini dumpery jsou kompaktní a vhodné pro práci v úzkých nebo stísněných prostorech. Díky svým malým rozměrům se mini dumpery snadno otáčejí a couvájí, což zvyšuje efektivitu práce. Jsou vhodné nejen pro zemědělství, ale mohou být také široce využívány v mnoha oblastech, jako je stavebnictví, zahradnictví, nebo zemědělství.
Jednoválcový naftový motor - snadná údržba
Nosnost 1200kg
Vyklápěcí otočná korba do boku
Dvourychlostní pohon pásů - přepínání želva / zajíc
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Parametr Hodnota
Hmotnost stroje 850 kg
Maximální nosnost 1200 kg
Motor Coop - naftový jednoválec
Typ motoru Jednoválcový, vzduchem chlazený
Zdvihový objem 420 cc
Jmenovitý výkon 13,5 HP
Typ paliva Nafta
Objem palivové nádrže 6,5 l
Rozměry korby 1400 × 800 × 600 mm
Celkové rozměry (D × Š × V)
2470 × 900 × 1400 mm
Rychlost pojezdu
3km/h - 6km/h - dvě rychlosti
cena uvedena bez DPH
722 300 400 - EXKLUZIVNÍ STOVKOVÉ ČÍSLO
80 000 Kč
PRODÁM EXKLUZIVNÍ STOVKOVÉ ČÍSLO NA PŘEDPLACENÉ DOBÍJECÍ KARTĚ MOŽNOST PŘEJÍT NA PAUŠÁL K JAKÉMUKOLIV OPERÁTOROVI ČÍSLO JE VHODNÉ K PODNIKÁNÍ FIRMA TAXI REKLAMA INZERCE STOVKOVÁ ČÍSLA SE NEJLÉPE PAMATUJÍ A JSOU VELICE JEDNODUCHÁ NA VÝSLOVNOST JSOU TAK IDEÁLNÍ PRO VAŠE PODNIKÁNÍ V PŘÍPADĚ ZÁJMU POŠLETE SMS NA TEL : 722 300 400
VEGA-FOTO nabízí široký sortiment foto techniky. Veškeré zboží je použité ale testované a plně funkční. Na vše je vystaven doklad a garantujeme 14 denní zkušební dobu možnost vrácení nebo výměny. Také nabízíme vzít vaše zboží na protiúčet. Veškeré dotazy ke zboží rádi zotpovíme
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom-Objektiv od značky
Nikon AF-S 18-105mm 1:3,5-5,6 DX ED VR
*AF-S: Nikon objektivy s ultrazvukový zaostřovací motor (ultrazvuk)
**DX: Nikon objektivy, které pro D- specificky SLR fotoaparáty s APS C Snímačem (malé čipy).
***ED: Extra Low Dispersion, vysoce refrakční speciální sklo.
****VR: (Vibration Reduction) Electro-optický stabilizátor obrazu Nikon.
Objektiv AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR je kompaktní, cenově dostupný a zároveň výkonný objektiv, který pokrývá většinu potřebných ohniskových vzdáleností. Poskytne jak širokoúhlý obraz, tak větší ohnisko například na portréty.
Je vybaven optickou stabilizací obrazu (VR) a ultrazvukovým SWM motorkem autofokusu.
Technicky funguje bez vady, sklo čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
emailem i telefonem.
V tomto inzerátu nabízíme:
Zoom-Objektiv od značky
Nikon AF-S 18-105mm 1:3,5-5,6 DX ED VR
*AF-S: Nikon objektivy s ultrazvukový zaostřovací motor (ultrazvuk)
**DX: Nikon objektivy, které pro D- specificky SLR fotoaparáty s APS C Snímačem (malé čipy).
***ED: Extra Low Dispersion, vysoce refrakční speciální sklo.
****VR: (Vibration Reduction) Electro-optický stabilizátor obrazu Nikon.
Objektiv AF-S DX Nikkor 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR je kompaktní, cenově dostupný a zároveň výkonný objektiv, který pokrývá většinu potřebných ohniskových vzdáleností. Poskytne jak širokoúhlý obraz, tak větší ohnisko například na portréty.
Je vybaven optickou stabilizací obrazu (VR) a ultrazvukovým SWM motorkem autofokusu.
Technicky funguje bez vady, sklo čisté.
Součástí aukce je: Objektiv, obě víčka, sluneční clona.
svářecí kleště
V textu
Prodám staré,nepoužité a kvalitní kleště na svářecí elektrody.300ampér za 200kč plus 5 krytek.
akvaristika
V textu
Prodám zbytky po pěstovani akvarijních rybiček.Sitka postupně hustší na třídění živeho krmeni takzvané blechy,sítky na odchyt rybiček,držak na žiletku na řasu,topení pod písek.Mám i skládací teleskopickou sítku na odchyt blech na rybníku.Cenu nabídněte
X