Home Nábytek, bydlení Dekorace Ostatní dekorace Přírodní věnec - podzimní srdíčko - PRODÁNO
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Přírodní věnec - podzimní srdíčko - PRODÁNO

Slaný
7. 10. 2023 - 01:24
490 Kč
Prodávající

Popis

I Přírodní podzimní srdíčko může navodit podzimní romantiku, buď na vašich vstupních dveřích, anebo v interiéru
Po dlouhém přemýšlení (má to co do činění s mojí stydlivostí) jsem se rozhodla, že tyto moje srdeční záležitosti, které jsem zatím tvořila jenom pro sebe, tak předám dál. Když se někomu něco zalíbí, potěší to.Než tedy přistoupím k fotografiím, chtěla bych napsat, že nejen tyto věci, ale cokoliv co dělám, tak dělám na 100% a jsem důkladná. Ale jak jsem psala, že jsem stydlivá, tak na druhé straně jsem živel. A to se odráží na mých dílkách. Proto nejsou rovnoměrné, rovnoměrnost nemám ráda. Spíše je z mých věnců " cítit " přírodu. Jsou totiž divoké, střapaté, barevné jako příroda sama. Ale najdou se i sváteční, ale i třeba úplně jednoduché. Jak říká slovenské přísloví "Z každého rožku, trošku". Nebráním se výzvám a to co se týče materiálům. I z něčeho, (možná to není zrovna ten správný výraz), šeredného (věnce) se dá vytvořit něco co je zvláštní a dokonce i romantické. Každý věnec je originál.
MATERIÁL - Do všeho dávám své já a tím chci také napsat, že každé jedno dílko je vyrobeno nejen s láskou, ale také z kvalitních materiálů- textil, hedvábí a samet. Plast pouze tam, kde opravdu musí být, anebo se nedá ničím jiným nahradit, je nevyhnutný. Platí se za kvalitu..
STUHA - Když se podíváte na věnečky (a nebudou to jenom věnečky), tak jen na pár věncích jsou stuhy. Proč ? Každý člověk je jiný a má rád jiný materiál i barvy je doplněk, ale zásadní. Proto jsem se rozhodla je tam nedávat. Ať si kdokoliv z Vás vybere barvu a materiál stuhy. Přidám ji tam dle přání, organza, satén, juta s krajkou, krajka klasická, ale i krajky krajky různých barev - různé šířky a vzory, také jutová tkaničky. Také není problém, kdyby si někdo přál podle věnečku z fotek podobný, ale v jiných barvách, ráda splním Vaše přání. Není problém zaslat i nabídku na SK.

POZOR !!! Psát prosím na dekorace40@seznam.cz

Přírodní věnec - podzimní srdíčko - PRODÁNO

Zavřít Zavřít
Prodávající
Januška VakI
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!