Home Nábytek, bydlení Dekorace Ostatní dekorace „Červená růže s bodláky“

„Červená růže s bodláky“

Slaný
1. 2. 2024 - 13:18 (upraveno)
578 Kč
Prodávající

Popis

Celoroční věnec do interiéru, ale i na dveře.
Průměr věnce před úpravou Ø 35cm a rozměry po úpravě Š x V - 450 x 45cm.
Po dlouhém přemýšlení (má to co do činění s mojí stydlivostí) jsem se rozhodla, že tyto moje srdeční záležitosti, které jsem zatím tvořila jenom pro sebe, tak ráda předám dál. Když se někomu něco zalíbí, potěší to. Musím ale napsat, než jsem se rozhodla k tomuto kroku po dlouhé úvaze, trvalo mi to víc jak rok. Jsou to moje srdcovky, kterým jsem věnovala spoustu času a dělala je s láskou. Jak jsem psala, že jsem stydlivá, tak také jsem živel. A to se odráží na mých věncích, nejsou rovnoměrné, rovnoměrnost nemám ráda. Spíše je z nich "cítit" přírodu. Nebráním se výzvám a to co se týče materiálům. I z něčeho, (možná to není zrovna ten správný výraz), šeredného (věnce) se dá vytvořit něco co je zvláštní a dokonce i romantické. Každý věnec je originál.
MATERIÁL - Do všeho dávám své já a tím chci také napsat, že každé dílko je vyrobeno nejen s láskou, ale hlavně z kvalitních materiálů, což možná někdo řekne, že moje cena oproti jiným vyšší. Ano, ale je tam – Květiny jsou pouze z textilu, hedvábí a samet. Plast pouze tam, kde opravdu musí být, anebo se nedá ničím jiným nahradit, je nevyhnutný. Platí se za kvalitu. Práci nepočítám, protože to není práce, ale koníček. Cena se odráží pouze od kvality materiálu, věnec, neboli kytičky budou stále stejně barevné, vydrží léta. Také když se podíváte na věnečky, tak jen na pár věncích jsou stuhy. Proč ? Každý člověk je jiný a má rád jiný materiál i barvy.
STUHA - je doplněk, ale zásadní. Proto jsem se rozhodla je tam nedávat. Ať si každý z Vás vybere barvu a materiál stuhy. Přidám ji tam dle přání, organza, satén,(odstíny všech barev), juta s krajkou, krajky různých barev, jutová tkaničky, motouzy, lanka .Také není problém, kdyby si někdo přál podle věnečku z fotek podobný, ale v jiných barvách, anebo věnec na přání.
To je snad vše. Ještě snad není problém zaslat i na SK.

Základní údaje

Oblast inzerce
Slaný
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
1529058026737021609
578 Kč
Prodávající

„Červená růže s bodláky“

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jumivence
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!